B32520C0105K000
EPCOSEPCOS
B32520C0105K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32520C0105K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
Arkusze danych: B32520C0105K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32520C0105K000
Part Number B32520C0105K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 214526 pcs Arkusz danych B32520C0105K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Seria B32520
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-4810
B32520C 105K
B32520C105K
B32520C105K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 1µF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression