B32361A4306J080
EPCOSEPCOS
B32361A4306J080 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32361A4306J080
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 30UF 5% 480VAC SCREW
Arkusze danych: 1.B32361A4306J080.pdf2.B32361A4306J080.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32361A4306J080
Part Number B32361A4306J080 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 30UF 5% 480VAC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4148 pcs Arkusz danych 1.B32361A4306J080.pdf2.B32361A4306J080.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 480V
Tolerancja ±5% Zakończenie Threaded, Male
Rozmiar / Wymiar 2.500" Dia (63.50mm) Seria B32361
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B32361A4306J 80
B32361A4306J80
B32361A4306J80-ND
temperatura robocza -40°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Główny odstęp 1.378" (35.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 3.228" (82.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 30µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Pojemność 30µF Aplikacje General Purpose