B32360A4606J80
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32360A4606J80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 60UF 5% 480VAC QC TERM
Arkusze danych: B32360A4606J80.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32360A4606J80
Part Number B32360A4606J80 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 60UF 5% 480VAC QC TERM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4115 pcs Arkusz danych B32360A4606J80.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 480V
Tolerancja ±5% Zakończenie Quick Connect, Disconnect
Rozmiar / Wymiar 2.500" Dia (63.50mm) Seria B32360
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B32360A4606J 80
B32360A4606J080
temperatura robocza -40°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.256" (6.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 5.197" (132.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 60µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Pojemność 60µF