B32355C4255J019
EPCOSEPCOS
B32355C4255J019 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32355C4255J019
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2.5UF 5% 400VAC RDL CAN
Arkusze danych: B32355C4255J019.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32355C4255J019
Part Number B32355C4255J019 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2.5UF 5% 400VAC RDL CAN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28647 pcs Arkusz danych B32355C4255J019.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±5% Zakończenie Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm) Seria B32355C, MotorCap™
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 495-76062
B32355C4255J 19
temperatura robocza -25°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.126" (54.00mm) cechy High Temperature
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 2.5µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Pojemność 2.5µF Aplikacje Motor Run