B32232A1474K
EPCOSEPCOS
B32232A1474K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32232A1474K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC AXIAL
Arkusze danych: B32232A1474K.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32232A1474K
Part Number B32232A1474K Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5926 pcs Arkusz danych B32232A1474K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC 63V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.256" Dia x 0.748" L (6.50mm x 19.00mm) Seria B32232
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy 495-3524
B32232A1474K000
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
szczegółowy opis 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial Pojemność 0.47µF