B32026A3824M000
EPCOSEPCOS
B32026A3824M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32026A3824M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.82UF 20% 1.5KVDC RAD
Arkusze danych: B32026A3824M000.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32026A3824M000
Part Number B32026A3824M000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.82UF 20% 1.5KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 29338 pcs Arkusz danych B32026A3824M000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1500V (1.5kV) Napięcie znamionowe - AC 300V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.634" L x 0.630" W (41.50mm x 16.00mm) Seria B32026
oceny Y2 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-3818
B32026A3824M
B32026A3824M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 32 Weeks
Główny odstęp 1.476" (37.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.122" (28.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.82µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.82µF Aplikacje EMI, RFI Suppression