B32024C3474M000
EPCOSEPCOS
B32024C3474M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32024C3474M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.47UF 20% 1.5KVDC RAD
Arkusze danych: B32024C3474M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32024C3474M000
Part Number B32024C3474M000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 20% 1.5KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 53970 pcs Arkusz danych B32024C3474M000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1500V (1.5kV) Napięcie znamionowe - AC 300V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm) Seria B32024