B32024B3224M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32024B3224M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.22UF 20% 1.5KVDC RAD
Arkusze danych: B32024B3224M000.pdf
1280 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32024B3224M000
Part Number B32024B3224M000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 1.5KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85221 pcs Arkusz danych B32024B3224M000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1500V (1.5kV) Napięcie znamionowe - AC 300V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Seria B32024
oceny Y2 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32024B3224M
B32024B3224M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 39 Weeks
Główny odstęp 1.083" (27.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.827" (21.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.22µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.22µF Aplikacje EMI, RFI Suppression