B32021A3472K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32021A3472K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 10% 300VAC RAD
Arkusze danych: B32021A3472K189.pdf
5200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32021A3472K189
Part Number B32021A3472K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 10% 300VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 238888 pcs Arkusz danych B32021A3472K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 300V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Seria B32021
oceny Y2 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 4700pF