B25838L4106K4
Przegląd produktów
Part Number: B25838L4106K4
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 10UF 10% 600VAC SCREW
Arkusze danych: B25838L4106K4.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B25838L4106K4
Part Number B25838L4106K4 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 10UF 10% 600VAC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5878 pcs Arkusz danych B25838L4106K4.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 600V
Tolerancja ±10% Zakończenie Threaded, Male
Rozmiar / Wymiar 2.528" Dia (64.20mm) Seria B25838
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B25838L4106K 4
B25838L4106K004
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.378" (35.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 4.528" (115.00mm)
cechy - Materiał dielektryka -
szczegółowy opis 10µF Film Capacitor 600V Radial, Can Pojemność 10µF