B25835M334K7
Przegląd produktów
Part Number: B25835M334K7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.33UF 1.4KVAC QC TERM
Arkusze danych: B25835M334K7.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B25835M334K7
Part Number B25835M334K7 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 1.4KVAC QC TERM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5848 pcs Arkusz danych B25835M334K7.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 1400V (1.4kV)
Tolerancja ±10% Zakończenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm) Seria B25835
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B25835M 334K 7
B25835M0334K007
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 5.157" (131.00mm)
cechy - Materiał dielektryka -
szczegółowy opis 0.33µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Radial, Can Pojemność 0.33µF