B25834F6225K1
Przegląd produktów
Part Number: B25834F6225K1
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 10% 900VAC SCREW
Arkusze danych: B25834F6225K1.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B25834F6225K1
Part Number B25834F6225K1 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 900VAC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5379 pcs Arkusz danych B25834F6225K1.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 900V
Tolerancja ±10% Zakończenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm) Seria B25834
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B25834F6225K 1
B25834F6225K001
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.378" (35.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 3.150" (80.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Pojemność 2.2µF