B25834D226K4
Przegląd produktów
Part Number: B25834D226K4
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 22UF 10% 1.4KVAC SCREW
Arkusze danych: B25834D226K4.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B25834D226K4
Part Number B25834D226K4 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 1.4KVAC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4738 pcs Arkusz danych B25834D226K4.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 1400V (1.4kV)
Tolerancja ±10% Zakończenie Threaded, Male
Rozmiar / Wymiar 3.909" Dia (99.30mm) Seria B25834
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B25834D 226K 4
B25834D0226K004
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.378" (35.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 6.929" (176.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 22µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Pojemność 22µF