B25834C226K4
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B25834C226K4
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 22UF 10% 1.4KVAC SCREW
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje B25834C226K4
Part Number B25834C226K4 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 1.4KVAC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5312 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 1400V (1.4kV)
Tolerancja ±10% Zakończenie Threaded, Male
Seria B25834 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B25834C 226K 4
B25834C0226K004
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 22µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Pojemność 22µF Aplikacje Commutating; Damping