B25832F4255K1
Przegląd produktów
Part Number: B25832F4255K1
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2.5UF 640VAC QC TERM
Arkusze danych: B25832F4255K1.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B25832F4255K1
Part Number B25832F4255K1 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2.5UF 640VAC QC TERM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5380 pcs Arkusz danych B25832F4255K1.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 640V
Tolerancja ±10% Zakończenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm) Seria B25832
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B25832F4255K 1
B25832F4255K001
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.945" (24.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.890" (48.00mm)
cechy - Materiał dielektryka -
szczegółowy opis 2.5µF Film Capacitor 640V Radial, Can Pojemność 2.5µF