B25832C4226K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B25832C4226K9
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 22UF 10% 640VAC QC TERM
Arkusze danych: B25832C4226K9.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B25832C4226K9
Part Number B25832C4226K9 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 640VAC QC TERM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4949 pcs Arkusz danych B25832C4226K9.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 640V
Tolerancja ±10% Zakończenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Rozmiar / Wymiar 2.362" Dia (60.00mm) Seria B25832
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B25832C4226K 9
B25832C4226K009
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.945" (24.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 3.386" (86.00mm)
cechy - Materiał dielektryka -
szczegółowy opis 22µF Film Capacitor 640V Radial, Can Pojemność 22µF