B25620B1487K101
EPCOSEPCOS
B25620B1487K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B25620B1487K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 480UF 10% 1.1KVDC SCREW
Arkusze danych: B25620B1487K101.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B25620B1487K101
Part Number B25620B1487K101 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 480UF 10% 1.1KVDC SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1137 pcs Arkusz danych B25620B1487K101.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1100V (1.1kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie Threaded, Female
Rozmiar / Wymiar 3.346" Dia (85.00mm) Seria B2562
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 495-76617
B25620B1487K101-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Główny odstęp 1.260" (32.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 6.850" (174.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 480µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Pojemność 480µF Aplikacje DC Link, DC Filtering