ECS-MPI4040R2-1R0-R
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-MPI4040R2-1R0-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECS-MPI4040R2-1R0-R
Producent / marka: ECS Inc. International
Opis produktu FIXED IND 1UH 4.6A 25 MOHM SMD
Arkusze danych: ECS-MPI4040R2-1R0-R.pdf
4500 pcs
9000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECS-MPI4040R2-1R0-R
Part Number ECS-MPI4040R2-1R0-R Producent ECS Inc. International
Opis FIXED IND 1UH 4.6A 25 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 101933 pcs Arkusz danych ECS-MPI4040R2-1R0-R.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Zastawianie Shielded Seria ECS-MPI4040
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy XC2318TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 1µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.059" (1.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - cechy -
szczegółowy opis 1µH Shielded Inductor 4.6A 25 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm
Aktualna ocena 4.6A Obecny - Nasycenie 8.9A