TL6110CF500QP
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TL6110CF500QP
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Arkusze danych: TL6110CF500QP.pdf
5096 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TL6110CF500QP
Part Number TL6110CF500QP Producent E-Switch
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 92790 pcs Arkusz danych TL6110CF500QP.pdf
Termination Style PC Pin Przełącznik Travel 0.50mm
funkcji przełącznika Off-Mom Seria TL6110
Opakowania Tube Zarys 8.00mm x 8.00mm
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Siła robocza 500gf
Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Trwałość mechaniczna 200,000 Cycles Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Oświetlenie Napięcie (nominalna) - Oświetlenie typ, kolor -
Oświetlenie Non-Illuminated cechy -
szczegółowy opis Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Wartość znamionowa na styku Napięcie @ 0.05A @ 50VDC
Obwód SPST-NO Typ urządzenia uruchamiającego Standard
siłownik Orientacja Side Actuated siłownik Materiał Polyamide (PA), Nylon
Długość siłownika, prawy kąt 5.70mm Wysokość wysuwacza siłownika, pionowa -