PVL10FLS11
E-SwitchE-Switch
PVL10FLS11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PVL10FLS11
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu LED PANEL INDICATOR RED 1.8V
Arkusze danych: 1.PVL10FLS11.pdf2.PVL10FLS11.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PVL10FLS11
Part Number PVL10FLS11 Producent E-Switch
Opis LED PANEL INDICATOR RED 1.8V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18516 pcs Arkusz danych 1.PVL10FLS11.pdf2.PVL10FLS11.pdf
Długość fali - Szczyt - Napięcie 1.8V
Kąt widzenia - Rodzaj LED
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Seria PVL
oceny - Kształt wycięcia panelu Round
Wycięcie w panelu Wymiary 0.40" (10.16mm) Inne nazwy EG5376
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks Przejrzystość soczewki Clear
Lens Style / rozmiar Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Kolor soczewki Red
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor lampy Red
Stopień ochrony IP67 cechy -
szczegółowy opis LED Panel Indicator Red Clear 1.8V 20mA Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Aktualny, bieżący 20mA