P16OAT21JREDWHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P16OAT21JREDWHT
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Arkusze danych: P16OAT21JREDWHT.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P16OAT21JREDWHT
Part Number P16OAT21JREDWHT Producent E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4923 pcs Arkusz danych P16OAT21JREDWHT.pdf
Napięcie znamionowe - DC 24V Napięcie znamionowe - AC 125V
Rodzaj Standard, Illuminated Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
funkcji przełącznika On-Mom Seria P16
Wycięcie w panelu Wymiary Circular - 16.00mm Dia Opakowania Bulk
temperatura robocza -20°C ~ 55°C Rodzaj mocowania Panel Mount, Front
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna 100,000 Cycles
Stopień ochrony - Oświetlenie Napięcie (nominalna) 12 VDC
Oświetlenie typ, kolor LED, Red cechy -
Aktualna ocena 8A (AC), 6A (DC) Kolor - Actuator / Cap White