P16OAS110BLU
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P16OAS110BLU
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Arkusze danych: 1.P16OAS110BLU.pdf2.P16OAS110BLU.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P16OAS110BLU
Part Number P16OAS110BLU Producent E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9041 pcs Arkusz danych 1.P16OAS110BLU.pdf2.P16OAS110BLU.pdf
Napięcie znamionowe - DC 24V Napięcie znamionowe - AC 125V
Rodzaj Standard Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
funkcji przełącznika On-Mom Seria P16
Wycięcie w panelu Wymiary Circular - 16.00mm Dia Opakowania Bulk
temperatura robocza -20°C ~ 55°C Rodzaj mocowania Panel Mount, Front
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna 100,000 Cycles
Stopień ochrony - Oświetlenie Napięcie (nominalna) -
Oświetlenie typ, kolor - cechy -
Życie elektryczne 50,000 Cycles szczegółowy opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front
Aktualna ocena 8A (AC), 6A (DC) Kolor - Actuator / Cap Blue