KC52A9.501SPF
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KC52A9.501SPF
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Arkusze danych: 1.KC52A9.501SPF.pdf2.KC52A9.501SPF.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KC52A9.501SPF
Part Number KC52A9.501SPF Producent E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19617 pcs Arkusz danych 1.KC52A9.501SPF.pdf2.KC52A9.501SPF.pdf
Napięcie znamionowe - AC 125V Termination Style PC Pin
Seria KC Wycięcie w panelu Wymiary Circular - 9.80mm Dia
Siła robocza 8.770gfm Liczba biegunów 12
Liczba Polaków na pokład 1 Ilość Talii 1
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Indeks Zatrzymuje się Fixed cechy -
szczegółowy opis Rotary Switch 12 Position SP12T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Głębia za panelem 14.20mm
Aktualna ocena 350mA (AC) Kontakt Timing Shorting (MBB)
Materiał styków Copper Alloy Kontakt Finish Gold
Obwód w Talii SP12T Kąt Rzut 30°
Typ urządzenia uruchamiającego Flatted (6.35mm Dia) Długość siłownika 9.50mm