KAR10LJGR
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAR10LJGR
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
Arkusze danych: KAR10LJGR.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje KAR10LJGR
Part Number KAR10LJGR Producent E-Switch
Opis SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3980 pcs Arkusz danych KAR10LJGR.pdf
Zmywalny Yes napięcie znamionowe 24VDC
Termination Style J Lead Seria KAR
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tape & Reel (TR)
temperatura robocza -30°C ~ 85°C Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Surface Mount, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Trwałość mechaniczna 2,000 Cycles Długość 1.090" (27.69mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.295" (7.50mm)
cechy Process Sealed Życie elektryczne -
szczegółowy opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount, Right Angle Piano Actuator 25mA 24VDC Aktualna ocena 25mA