KAJ10LHGT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAJ10LHGT
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Arkusze danych: KAJ10LHGT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje KAJ10LHGT
Part Number KAJ10LHGT Producent E-Switch
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4655 pcs Arkusz danych KAJ10LHGT.pdf
Zmywalny No napięcie znamionowe 24VDC
Termination Style PC Pin Seria KAJ
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tube
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Trwałość mechaniczna 2,000 Cycles Długość 1.000" (25.40mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.165" (4.20mm)
cechy - Życie elektryczne 2,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Aktualna ocena 25mA