KAE10TGGT
E-SwitchE-Switch
KAE10TGGT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAE10TGGT
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Arkusze danych: 1.KAE10TGGT.pdf2.KAE10TGGT.pdf
1008 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KAE10TGGT
Part Number KAE10TGGT Producent E-Switch
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97361 pcs Arkusz danych 1.KAE10TGGT.pdf2.KAE10TGGT.pdf
Zmywalny Yes napięcie znamionowe 24VDC
Termination Style Gull Wing Seria KAE
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tube
Inne nazwy EG5040 temperatura robocza -20°C ~ 85°C
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna 2,000 Cycles
Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks Długość 1.041" (26.44mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.148" (3.75mm)
cechy Tape Seal Życie elektryczne 2,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Aktualna ocena 25mA