D16OAR20RED
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D16OAR20RED
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Arkusze danych: 1.D16OAR20RED.pdf2.D16OAR20RED.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D16OAR20RED
Part Number D16OAR20RED Producent E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4975 pcs Arkusz danych 1.D16OAR20RED.pdf2.D16OAR20RED.pdf
Napięcie znamionowe - DC 24V Napięcie znamionowe - AC 125V
Rodzaj Standard Termination Style Solder Lug
funkcji przełącznika On-Mom Seria D16
Wycięcie w panelu Wymiary Circular - 16.00mm Dia Opakowania Bulk
temperatura robocza -20°C ~ 55°C Rodzaj mocowania Panel Mount, Front
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna 100,000 Cycles
Stopień ochrony - Oświetlenie Napięcie (nominalna) -
Oświetlenie typ, kolor - cechy -
Życie elektryczne 50,000 Cycles szczegółowy opis Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Front
Aktualna ocena 8A (AC), 6A (DC) Kolor - Actuator / Cap Red