D16EET12AWHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D16EET12AWHT
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Arkusze danych: 1.D16EET12AWHT.pdf2.D16EET12AWHT.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D16EET12AWHT
Part Number D16EET12AWHT Producent E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5485 pcs Arkusz danych 1.D16EET12AWHT.pdf2.D16EET12AWHT.pdf
Napięcie znamionowe - DC 24V Napięcie znamionowe - AC 125V
Rodzaj Standard, Illuminated Termination Style Solder Lug
funkcji przełącznika On-On Seria D16
Wycięcie w panelu Wymiary Circular - 16.00mm Dia Opakowania Bulk
temperatura robocza -20°C ~ 55°C Rodzaj mocowania Panel Mount, Front
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna 100,000 Cycles
Stopień ochrony - Oświetlenie Napięcie (nominalna) 6 VAC/DC
Oświetlenie typ, kolor Incandescent, White cechy -
Aktualna ocena 8A (AC), 6A (DC) Kolor - Actuator / Cap White