800AWSP9M2RE
E-SwitchE-Switch
800AWSP9M2RE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 800AWSP9M2RE
Producent / marka: E-Switch
Opis produktu SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
Arkusze danych: 1.800AWSP9M2RE.pdf2.800AWSP9M2RE.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 800AWSP9M2RE
Part Number 800AWSP9M2RE Producent E-Switch
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35982 pcs Arkusz danych 1.800AWSP9M2RE.pdf2.800AWSP9M2RE.pdf
Napięcie znamionowe - DC 20V Napięcie znamionowe - AC 20V
Rodzaj Standard Termination Style PC Pin
funkcji przełącznika Off-Mom Seria 800A
Wycięcie w panelu Wymiary - Opakowania Bulk
Inne nazwy EG2606 temperatura robocza -30°C ~ 85°C