DT050TFT-PTS
DisplaytechDisplaytech
DT050TFT-PTS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DT050TFT-PTS
Producent / marka: Displaytech
Opis produktu LCD DISP TFT 5.0" 800X480
Arkusze danych: DT050TFT-PTS.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DT050TFT-PTS
Part Number DT050TFT-PTS Producent Displaytech
Opis LCD DISP TFT 5.0" 800X480 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1295 pcs Arkusz danych DT050TFT-PTS.pdf
Przedstawiamy Area 108.00mm W x 64.80mm H Ekran dotykowy Capacitive
Seria - Inne nazwy 1756-1020
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło Parallel, 24-Bit (RGB)
Kolor grafiki Red, Green, Blue (RGB) Dot Rozmiar -
Dot pikseli 800 x 480 Plamka -
Rodzaj wyświetlacza TFT - Color Tryb wyświetlania Transmissive
Przekątna ekranu 5" (127.00mm) szczegółowy opis Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 5" (127.00mm) 800 x 480