DDZ13BS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ13BS-7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DDZ13BS-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Arkusze danych: DDZ13BS-7.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DDZ13BS-7
Part Number DDZ13BS-7 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1882009 pcs Arkusz danych DDZ13BS-7.pdf
Napięcie - Izolacja 14 Ohm Napięcie - Podział SOD-323
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 200mW Polaryzacja SC-76, SOD-323
Inne nazwy DDZ13BS7
DDZ13BSDITR
temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta DDZ13BS-7 Impedancja (Max) (Zzt) 13V
Rozszerzony opis Zener Diode 200mW ±3% Surface Mount SOD-323 ESR (Equivalent Series Resistance) ±3%
Diode Configuration 100nA @ 10V Opis DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA