DDZ12CS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DDZ12CS-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 12V 200MW SOD323
Arkusze danych: DDZ12CS-7.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DDZ12CS-7
Part Number DDZ12CS-7 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 12V 200MW SOD323 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1919204 pcs Arkusz danych DDZ12CS-7.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 12V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±2.53% Dostawca urządzeń Pakiet SOD-323
Seria - Moc - Max 200mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SC-76, SOD-323
Inne nazwy DDZ12CS-7-ND
DDZ12CS-7DITR
temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 12 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 12V 200mW ±2.53% Surface Mount SOD-323 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100nA @ 9.1V