DDZ13BQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ13BQ-7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DDZ13BQ-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER SOD123
Arkusze danych: DDZ13BQ-7.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DDZ13BQ-7
Part Number DDZ13BQ-7 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER SOD123 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1297745 pcs Arkusz danych DDZ13BQ-7.pdf
Napięcie - Izolacja 14 Ohm Napięcie - Podział SOD-123
Seria Automotive, AEC-Q101 Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 310mW Polaryzacja SOD-123
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Numer części producenta DDZ13BQ-7 Impedancja (Max) (Zzt) 12.88V
Rozszerzony opis Zener Diode 310mW ±3% Surface Mount SOD-123 ESR (Equivalent Series Resistance) ±3%
Diode Configuration 100nA @ 10V Opis DIODE ZENER SOD123
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DDZ13BS-7
DDZ13BS-7
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Na stanie: 1882009 pcs
Pobieranie: DDZ13BS-7.pdf
RFQ
DDZ14-7
DDZ14-7
Opis: DIODE ZENER 14V 500MW SOD123