DDZ12CQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ12CQ-7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DDZ12CQ-7
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123
Arkusze danych: DDZ12CQ-7.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DDZ12CQ-7
Part Number DDZ12CQ-7 Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1321393 pcs Arkusz danych DDZ12CQ-7.pdf
Napięcie - Izolacja 12 Ohm Napięcie - Podział SOD-123
Seria Automotive, AEC-Q101 Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 310mW Polaryzacja SOD-123
Inne nazwy DDZ12CQ-7DI temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta DDZ12CQ-7 Impedancja (Max) (Zzt) 12.05V
Rozszerzony opis Zener Diode 310mW ±3% Surface Mount SOD-123 ESR (Equivalent Series Resistance) ±3%
Diode Configuration 100nA @ 9.1V Opis DIODE ZENER 12.05V 310MW SOD123
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA