ZXMS6004FFTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMS6004FFTA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ZXMS6004FFTA
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu MOSFET N-CH 60V 1.3A SOT23F
Arkusze danych: ZXMS6004FFTA.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ZXMS6004FFTA
Part Number ZXMS6004FFTA Producent Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V 1.3A SOT23F Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 149301 pcs Arkusz danych ZXMS6004FFTA.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 3.3V, 5V Napięcie - Obciążenie 60V (Max)
Typ przełącznika General Purpose Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23F
Seria Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® Rds On (Typ) 350 mOhm
Ratio - Wejście: Wyjście 1:1 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SOT-23-3 Flat Leads Typ wyjścia N-Channel
Konfiguracja wyjściowa Low Side Inne nazwy ZXMS6004FFTR
temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ) Liczba wyjść 1
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 38 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło On/Off
Typ wejścia Non-Inverting cechy Auto Restart
Ochrona usterek Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Obecny - Wyjście (Max) 1.3A