VN10LPSTOB
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VN10LPSTOB
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu MOSFET N-CH 60V 0.27A TO92-3
Arkusze danych: VN10LPSTOB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje VN10LPSTOB
Part Number VN10LPSTOB Producent Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V 0.27A TO92-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4061 pcs Arkusz danych VN10LPSTOB.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet E-Line (TO-92 compatible)
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 5 Ohm @ 500mA, 10V
Strata mocy (max) 625mW (Ta) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case E-Line-3, Formed Leads temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 60pF @ 25V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 60V
szczegółowy opis N-Channel 60V 270mA (Ta) 625mW (Ta) Through Hole E-Line (TO-92 compatible) Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 270mA (Ta)