PR1002L-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PR1002L-T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PR1002L-T
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE GEN PURP 100V 1A DO41
Arkusze danych: PR1002L-T.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PR1002L-T
Part Number PR1002L-T Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE GEN PURP 100V 1A DO41 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4095 pcs Arkusz danych PR1002L-T.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.2V @ 1A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 100V
Dostawca urządzeń Pakiet DO-41 Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 150ns
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura pracy - złącze -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Through Hole
Typ diody Standard szczegółowy opis Diode Standard 100V 1A Through Hole DO-41
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 5µA @ 100V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 1A
Pojemność @ VR F 15pF @ 4V, 1MHz Podstawowy numer części PR1002