PI5C3390QEX
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PI5C3390QEX
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu IC 16:8 MUX/DEMUX QSOP
Arkusze danych: PI5C3390QEX.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PI5C3390QEX
Part Number PI5C3390QEX Producent Diodes Incorporated
Opis IC 16:8 MUX/DEMUX QSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 169331 pcs Arkusz danych PI5C3390QEX.pdf
Źródło napięcia zasilania Single Supply Napięcie - Dostawa 4.75 V ~ 5.25 V
Rodzaj Multiplexer/Demultiplexer Dostawca urządzeń Pakiet 28-QSOP
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy PI5C3390QEX-ND
PI5C3390QEXDITR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount