PAM3115ABA285
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PAM3115ABA285 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PAM3115ABA285
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu IC REG LINEAR 2.85V 1.5A SOT223
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje PAM3115ABA285
Part Number PAM3115ABA285 Producent Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 2.85V 1.5A SOT223 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4068 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.3V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.85V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 3.6V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Package / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR 55dB ~ 35dB (100Hz ~ 10kHz) Typ wyjścia Fixed
Konfiguracja wyjściowa Positive temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1.5A SOT-223
Obecny - Dostawa (Max) 600µA Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA
Obecny - Wyjście 1.5A Funkcje sterowania Enable