PAM3101AAA475
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PAM3101AAA475 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PAM3101AAA475
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu IC REG LIN 4.75V 300MA SOT23-3
Arkusze danych: PAM3101AAA475.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PAM3101AAA475
Part Number PAM3101AAA475 Producent Diodes Incorporated
Opis IC REG LIN 4.75V 300MA SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5014 pcs Arkusz danych PAM3101AAA475.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.23V @ 300mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 4.75V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Seria -
PSRR 70dB ~ 65dB (100Hz ~ 1kHz) Typ wyjścia Fixed
Konfiguracja wyjściowa Positive temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-3
Obecny - Dostawa (Max) 90µA Current - Spoczynkowy (Iq) 90µA
Obecny - Wyjście 300mA Funkcje sterowania Enable