FR2500009
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FR2500009
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych:
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FR2500009
Part Number FR2500009 Producent Diodes Incorporated
Opis OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 38359 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj VCXO
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria SaRonix-eCera™ FR
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 25MHz szczegółowy opis 25MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 15mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -
Rezonator bazowy Crystal
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FR24X4OR10
FR24X4OR10
Producenci: Panduit
Opis: WIRE DUCT SOLID BASE BRKT MT 10'
Na stanie: 139 pcs
Pobieranie: FR24X4OR10.pdf
RFQ
FR28SWMP
FR28SWMP
Producenci: Apex Tool Group
Opis: WRENCH ADJUSTABLE 7/8" 8.47"
Na stanie: 5047 pcs
Pobieranie:
RFQ
FR2282
FR2282
Producenci: Coto Technology
Opis: SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V