FN2500171
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN2500171 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FN2500171
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: FN2500171.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FN2500171
Part Number FN2500171 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16140 pcs Arkusz danych FN2500171.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria SaRonix-eCera™ FN
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±25ppm Częstotliwość 25MHz
szczegółowy opis 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 15mA