FN1660005
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN1660005 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FN1660005
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 16.6MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: FN1660005.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FN1660005
Part Number FN1660005 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 16.6MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22828 pcs Arkusz danych FN1660005.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria SaRonix-eCera™ FN
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 16.6MHz
szczegółowy opis 16.6MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 15mA