FN1470033
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN1470033 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FN1470033
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 14.746MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: FN1470033.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FN1470033
Part Number FN1470033 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 14.746MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20661 pcs Arkusz danych FN1470033.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria SaRonix-eCera™ FN
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 14.746MHz
szczegółowy opis 14.746MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy Crystal
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FN1470035
FN1470035
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: OSCILLATOR XO 14.746MHZ CMOS SMD
Na stanie: 17824 pcs
Pobieranie: FN1470035.pdf
RFQ
FN14645_STELLA-T4
FN14645_STELLA-T4
Producenci: LEDiL
Opis: LENS CLEAR SCREW
Na stanie: 5006 pcs
Pobieranie: FN14645_STELLA-T4.pdf
RFQ
Opis: OSCILLATOR XO 15.000MHZ CMOS SMD