FD4000106
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD4000106 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FD4000106
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: FD4000106.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FD4000106
Part Number FD4000106 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17835 pcs Arkusz danych FD4000106.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria SaRonix-eCera™ FD
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.051" (1.30mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±20ppm Częstotliwość 40MHz
szczegółowy opis 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy Crystal
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FD4000121
FD4000121
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD
Na stanie: 19302 pcs
Pobieranie: FD4000121.pdf
RFQ
Na stanie: 20855 pcs
Pobieranie: FD4000119.pdf
RFQ
FD4-20
FD4-20
Producenci: Triad Magnetics
Opis: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
Pobieranie: FD4-20.pdf
FD4-24
FD4-24
Producenci: Triad Magnetics
Pobieranie: FD4-24.pdf
FD4-36
FD4-36
Pobieranie: FD4-36.pdf
FD4-48
FD4-48
Pobieranie: FD4-48.pdf
FD400R07PE4RB6BOSA1
FD400R07PE4RB6BOSA1
Producenci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT MODULE VCES 650V 400A
Na stanie: 423 pcs
Pobieranie: FD400R07PE4RB6BOSA1.pdf
FD4-28
FD4-28
Pobieranie: FD4-28.pdf
FD4-56
FD4-56
Pobieranie: FD4-56.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...