FD3000016
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD3000016 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FD3000016
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: FD3000016.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FD3000016
Part Number FD3000016 Producent Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18916 pcs Arkusz danych FD3000016.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria SaRonix-eCera™ FD
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.051" (1.30mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 30MHz
szczegółowy opis 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy Crystal
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FD3000014
FD3000014
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD
Na stanie: 22506 pcs
Pobieranie: FD3000014.pdf
RFQ
FD3
FD3
Producenci: Apex Tool Group
Opis: FLUX DISPENSER TRI TIP
Na stanie: 4826 pcs
Pobieranie:
RFQ
FD300R12KS4HOSA1
FD300R12KS4HOSA1
Producenci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT MODULE VCES 600V 300A