DMN2011UTS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DMN2011UTS-13
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu MOSFET N-CH 20V 21A 8-TSSOP
Arkusze danych: DMN2011UTS-13.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DMN2011UTS-13
Part Number DMN2011UTS-13 Producent Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 20V 21A 8-TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 216817 pcs Arkusz danych DMN2011UTS-13.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet 8-TSSOP
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 11 mOhm @ 7A, 4.5V
Strata mocy (max) 1.3W (Ta) Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Inne nazwy DMN2011UTS-13DICT
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 28 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 2248pF @ 10V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 56nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 20V szczegółowy opis N-Channel 20V 21A (Tc) 1.3W (Ta) Surface Mount 8-TSSOP
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 21A (Tc)