BAS7004TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS7004TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BAS7004TA
Producent / marka: Diodes Incorporated
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
Arkusze danych: BAS7004TA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje BAS7004TA
Part Number BAS7004TA Producent Diodes Incorporated
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5740 pcs Arkusz danych BAS7004TA.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 410mV @ 1mA Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 70V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Prędkość Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed