XBP24-API-001J
Digi InternationalDigi International
XBP24-API-001J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: XBP24-API-001J
Producent / marka: Digi International
Opis produktu RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Arkusze danych: 1.XBP24-API-001J.pdf2.XBP24-API-001J.pdf3.XBP24-API-001J.pdf4.XBP24-API-001J.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje XBP24-API-001J
Part Number XBP24-API-001J Producent Digi International
Opis RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Dostawa 2.8 V ~ 3.4 V Wykorzystywane IC / Part EM357
Seria XBee-Pro® 802.15.4 Interfejsy szeregowe UART
Wrażliwość -100dBm Rodzina / standard RF 802.15.4
Protokół - Moc - Wyjście 18dBm
Opakowania Bulk Package / Case Module
Inne nazwy 602-1477
XBP24-API-001J-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacja DSSS Rozmiar pamięci -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość 2.4GHz
Szybkość przesyłania danych 250kbps Obecny - Transmisja 215mA
Obecny - odbieranie 55mA Typ anteny Integrated, Trace