S24SE3R305PDFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
S24SE3R305PDFA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S24SE3R305PDFA
Producent / marka: Delta Electronics
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Arkusze danych: S24SE3R305PDFA.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S24SE3R305PDFA
Part Number S24SE3R305PDFA Producent Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3678 pcs Arkusz danych S24SE3R305PDFA.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria S24SE Moc (W) 15W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 941-1631 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy Remote On/Off, UVLO Wydajność 87%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 9V - 36V Input Obecny - Wyjście (Max) 4.5A